הסיפור שלנו


אנחנו מאמינים שיין מקרב בין אנשים, ומעודדים אנשים ליהנות מיותר רגעי יין, עם האנשים שהם אוהבים, ברגעים המשמעותיים, המאושרים או סתם בערב בייתי ושגרתי. לחיי רגעים של שמחה!

יקבי כרמל הוא היקב המסחרי הראשון שהוקם במדינת ישראל והיחיד שממשיך עד עצם היום הזה בפעילותו, כבר 140 שנים של מומחיות וחוסר פשרות. הרבה יין זרם במכלים ובחביות שלנו מאז סוף המאה ה-19, אבל המורשת שלנו עדיין חיה ותוססת ומטביעה את חותמה בעולם היין הישראלי.

לקחנו על עצמנו כמטרה להוביל ולהמשיך לפתח את תרבות היין בישראל. אנחנו מאמינים בערכי אהבת הארץ ומקדמים כל הזמן חדשנות ויצירתיות, תוך כדי שמירה על כבוד ההיסטוריה המכובדת שלנו ושמירה על קשרים משפחתיים חמימים עם 108 משפחות כורמים לאורך שנים רבות.

בקבוקי היין של יקבי כרמל נמצאים על השולחנות כמעט בכל בית בישראל, ונותנים מענה ללקוחות בכל שכבות הגיל, ומחזקים את רגשות השמחה, החום המשפחתי והאופטימיות.

חזון וערכים

אנחנו, ביקבי כרמל, מאמינים בהכנת יין ברמת איכות גבוהה לכל פלח שוק, לכל לקוח, לכל טעם ולכל סגנון החל מיינות שנותנים מענה מצוין למחיר שלהם ועד ליינות הפרמיום היוקרתיים.

אנחנו מאמינים בערכי אהבת הארץ, מקדמים חדשנות מתוך כבוד לעבר ולמורשת, ושומרים על משפחתיות חמימה עם 108 משפחות כורמים, לאורך 140 שנות ניסיון ומומחיות בתחום היין.

אנחנו מאמינים שיין מקרב בין אנשים, ומעודדים אנשים ליהנות מיותר רגעי יין, עם האנשים שהם אוהבים, ברגעים המשמעותיים , המאושרים או סתם בערב בייתי. לחיי רגעים של שמחה!

ההיסטוריה של יקבי כרמל

סיפורם של יקבי כרמל הוא סיפור תולדות הישוב בארץ ישראל, סיפור החזון והגשמתו , יצירת היש של היום מהאין של המאה ה-19. סיפורם של מאות משפחות כורמים שמתוך אהבה בלתי מתפשרת לארץ ישראל חלמו לייצר פה מפעל ציוני.

ביקבי כרמל מייצרים יין מזה 140 שנים ברצף, ללא דילוג על אף שנת בציר, תחת השלטון העותומאני, המנדט הבריטי ומדינת ישראל, במהלך שתי מלחמות העולם, בימי הפרעות, האינתיפאדה ובכל מלחמות ישראל.

כיום, ליינות יקבי כרמל פעילות ענפה בארץ ובעולם, והם מיוצאים למדינות רבות בעולם, הראשיות שבהן ארה"ב, אנגליה וצרפת.

מהפכת האיכות המתרחשת ביקבי כרמל בעשור האחרון משפיעה על שדרוג האיכות בתעשיית היין הישראלית כולה.

היקב והכרמים

אנחנו, ביקבי כרמל, מאמינים בייצור יין ברמת איכות גבוהה לכל פלח שוק, לכל לקוח, לכל טעם ולכל סגנון

אנו מייצרים את כל סוגי היינות, החל מיינות שנותנים מענה מצוין למחיר שלהם ועד ליינות הפרמיום היוקרתיים . אנו מאמינים בערכי אהבת הארץ מקדמים חדשנות מתוך כבוד לעבר ולמורשת, ושומרים על משפחתיות חמימה עם 108 משפחות כורמים .

לאורך 140 שנות מומחיות יקבי כרמל שמה לעצמה מטרה לעודד יותר אנשים ליהנות מיותר רגעי יין, להרגיש בבית ולגרום ליותר רגעים של הנאה עם אנשים שאוהבים. לחיי רגעים של שמחה!

היכל התהילה של יקבי כרמל

גלו עוד carmel-img